Casa Temporada Angra Dos Reis Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Casa Temporada Angra Dos Reis Villa legfeljebb 6 vendéget fogad, és meghívja őket egy terasz élvezetére.
A Brava-part autóval nagyjából 15 percre, a Red Beach pedig hozzávetőlegesen 4 km-re helyezkedik el az ingatlantól. Az Angra dos Reis városi nyaraló olyan természeti látnivalókhoz is hozzáférést biztosít, mint a körülbelül 25 perc sétára található Mambucaba River.
A Casa Temporada Angra Dos Reis Villa fürdőszobái walk-in zuhanykabint és külön WC-t is magukba foglalnak.
Az Angra dos Reis városi szállás vendégei étkezhetnek a teljesen felszerelt konyhában, valamint az étkezőben. Az ételek elkészítéséhez hűtőt és konyhai edényeket is igénybe vehet. A vendégek élvezhetik vacsorájukat a hozzávetőlegesen 400 méterre található Reator Restaurante E Pizzaria kínálatából.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Grillezési lehetőség
Szolgáltatások
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
- Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Temporada Angra Dos Reis Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Temporada Angra Dos Reis Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Temporada Angra Dos Reis Villa befogadóképessége?
A Casa Temporada Angra Dos Reis Villa akár 6 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Temporada Angra Dos Reis Villa biztosít konyhát?
Ez a Casa Temporada Angra Dos Reis Villa hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az ingatlan területén tartózkodunk?
Angra dos Reis nevezetességei közé tartozik a Historica Beach Village Mambucaba és a Brava-part, amelyek 2 km-re, illetve 6 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Red Beach (4 km) szintén ajánlott a látogatásra.